17 Temmuz 2017 Pazartesi

Diadermine Çift Fazlı Makyaj Temizleyici


Ürün değerlendirmesi yazıları en çok okunan yazılar arasına girdiği için bu tarz yazıları çoğaltmaya karar verdim. Yine bir makyaj temizleme ürünü ile karşınızdayım. Bu ürünü kış tatilinde Çorlu’ya gelirken makyaj temizleme suyumu getirmeyi unuttuğum için aldım. Alırken de dikkatimi çeken şeyler arasında küçük şişe içinde çift fazlı olması ve kirpikleri korumayı vaad etmesiydi.


Şuan ürünü bitirdiğim için ve ilk aldığım da fotoğrafını çekmeyi akıl etmediğim için içerisinde son birkaç damlası kaldığı şekilde görebiliyorsunuz. Ürünü bitirdiğime göre memnun kaldığımı düşünüyor olabilirsiniz ama orta derece de bir ürün diyebilirim. Hatta yeni bir makyaj temizleme suyu bile aldım kendime fakat aynısı değil.
Şimdi artık üründen bahsedecek olursam , ürün çift fazlı olduğu için en önemli noktası çalkalayarak kullanılması. Makyaj temizleme pamuğunu yeteri miktarda  karıştırılmış olan çift fazlı makyaj temizleme suyu ile ıslatıyorsunuz. Göz kapağınızda 20-25 sn beklettikten sonra sildiğinizde makyajınızın kabasını alıyor. Yani far , eyelinerın yarısını temizleyebiliyor. Fakat rimeli pek temizlediğini söyleyemeyeceğim. Ürün şişesinin üzerinde yazdığı gibi suya dayanıklı makyaj dahil her şeyi temizlediğini söyleyemeyeceğim. Ayrıca temizleme sonrası da cildi çok yağlı bırakıyor.Bu ürün bence günlük makyaj yapanlar için uygun bir temizleyici. Ürünü pamuğa çok fazla dökmediğiniz sürece gözünüzde herhangi bir yakma veya alerjik bir sorunda yaratmıyor. Kirpikleri dökmüyor fakat kirpik bakımı yapıyor mu onu bilemiyorum.

Ürünün içeriğine baktığımızda ise paraben içermiyor. Kirpiklere bakım yapması için de tatlı badem yağı içeriyor. Tatlı badem yağından dolayı sanırım makyajını temizledikten sonra göz çevresinde yağlı bir iz bırakıyor ve bu beni en çok rahatsız eden şey oldu. Çünkü yıkamama rağmen yağ izinden zor kurtuluyordum. Birkaç kere gözümde yanma hissettikten sonra da birkaç dakika bulanık görmeme neden oldu .Ürünün iyileştirilmesi gereken bir çok yanı bulunuyor.


Ürünün ambalajı ise şeffaf bir şişe , sıkı kapanan pembe kapak, ve mavi şeffaf renklerinde makyaj temizleme suyunda oluşuyor.  Tüm cilt tipleri için de uygun olduğunu ambalajında belirtmiş. 125ml boyutu mevcut sadece. Fiyatı ise her yerde farklı olmak ile birlikte yaklaşık 15 tl. Tabi indirimli dönemler de 6 tl’ye kadar iniyor. Benden size tavsiye ürünü denemek istiyorsanız indirim zamanlarında kozmetik marketlerinden alabilirsiniz

Diadermine Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu ürününü ben bitirdim ve tekrar alacağımı düşünmüyorum. Fakat çift fazlı sevenler ve merak edenler için önerebilirim.
Güzel ve temiz bir cildiniz olması için lütfen makyajınızı temizlemeden uyumayın. Bu tarz ürünlere para vermek istemiyor iseniz su ile yıkayın ama yıkayın. J


Sorularınızı ve fikirlerinizi yorum kısmında bekliyorum. J

İnstagram : mineufukk
Facebook : Mine Başaran

Mail : minebsrn4@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder