2 Temmuz 2017 Pazar

Loreal Miss Manga Mega Volume Maskara


Uzun bir süredir kulladığım maskaraları ayırarak yorumlarını paylaşmayı düşünüyordum. Bugüne kadar kullandığım maskaralardan biri Loreal Miss Manga Mega Volume Maskara.
Maskaranın ambalajı pembe ve siyah renklerden oluşuyor. Uzun zamandır elimde olduğu için bazı yazıları silinmiş olsa da ilgi çekici bir ambalajı var diyebilirim. Fırçasının üzerinde bir çıkıntı var ; eğilip bükülebilmesi için.Fırçanın ucuna doğru ilerledikçe ise incelen bir kıl fırça yapısı var.

Peki yapısı nasıl ? Ben beğendim  mi ?Açıkcası ilk kullanmaya başladığım da yapısı sıvı olduğu için pek hoşuma gitmedi fakat durdukça katılaşan yapısı daha güzel oldu bende  zaman geçtikçe kullanmaya başladım. Maskaranın geniş tarafı kirpiklerinize hacim verirken , dar tarafı  alt kirpiklerinize uygulamak için ideal. Kıl fırçası tüm kirpikleri tek tek ayırıyor ve 2 kez sürünce dolgunluk, uzunluk kazandırıyor.  Orta derece bir maskara olduğunu düşünüyorum.

Maskaranın siyah dışında mavi ve mor renkli çeşitleri de mevcut.
Makyajınızı temizlerken ise çok kolay çıkmıyor. Nedeni ise waterproof olması.  Tabi uzun saatler boyunca kalıcığı olsa da , birkaç saat sonra dağılma oluyor.

Fiyat konusunda sizlere pek fazla yardımcı olamayacağım çünkü yurtdışından aldığım bir ürün. Fakat Türkiye’de kozmetik marketlerin de de aynı ürün bulunuyor. Fiyatı biraz yüksek olsa da indirimli günler de yakalayıp sizde deneyebilirsiniz.

Loreal Miss Manga Mega Volume Maskarasının kullanan arkadaşlarım yorumlarınızı bekliyorum , kullanmayanlar ise aklına takılan her hangi bir şey varsa yorumda sorabilirsiniz. J

İnstagram : mineufukk
Facebook : Mine Başaran
Mail : minebsrn4@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder